Mobilna wulkanizacja Radoszyce

Awaria? Wypadek, a może konieczność holowania ciężkiego sprzętu rolniczego? Bez względu na to, czego potrzebujesz, znajdujemy się tuż za rogiem! Nasza mobilna wulkanizacja Radoszyce pomoże Ci w każdej, nawet najmniej oczekiwanej, sytuacji drogowej!

Prywatna pomoc drogowa Radoszyce

Nasza prywatna pomoc drogowa Radoszyce to firma, która od lat zajmuje się naprawą i wymianą opon, jak i likwidowaniem uszkodzeń ogumienia w postaci pęknięć, czy przebić. Jeśli więc wystrzeli Ci opona, bądź złapiesz kapcia, przyjdziemy na wskazane miejsce i zreperujemy usterkę, po to byś mógł bezpiecznie kontynuować podróż. Obsługujemy zarówno auta osobowe, jak i większe samochody ciężarowe i TIR-y. Naszymi Klientami są osoby prywatne oraz firmy.

Awaria na ekspresówce S7, w okolicach Jakimowic, Pakuł, czy Kozłowa? 

Mobilny serwis opon 24h czeka na Twoje zgłoszenie. Zadzwoń do nas!

Tel. +48 535 161 743

 

Mobilny wulkanizator Radoszyce z dojazdem do domu

Prócz mobilnej wulkanizacji Radoszyce trudnimy się również przeglądem stanu technicznego opon, a także ich wymianą sezonową. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą pamiętać o tym, aby umawiać się na wymianę opon w Radoszycach. Wystarczy, że zadzwonią do nas w dowolnym momencie, a wówczas podjedziemy we wyznaczonym czasie na wskazane przez nich miejsce i zmienimy ogumienie. Bez kolejek, czekania, a nawet konieczności samodzielnego zakupu opon. W swoim asortymencie posiadamy opony niemal do każdego auta. Korzystamy wyłącznie z opon najlepszych i renomowanych marek, więc na pewno nie będziesz zawiedziony z wyboru!

Serwis opon 24 h Radoszyce

Pogotowie wulkanizacyjne Radoszyce to firma tworzona przez zawodowców. Nasi pracownicy doskonale i, co najważniejsze, sprawnie radzą sobie z każdą mobilną wymianą opon w Radoszycach. Zaangażowanie i doświadczenie to nie wszystko. Niemniej liczy się również stosunek do pracy. Pomoc drogowa Radoszyce jest zorientowana przede wszystkim na Klienta, bez reszty skupiając się na jego potrzebach. Bez wątpienia, zadowolenie klientów z naszych usług jest naszym priorytetem. O naszej skuteczności można przekonać się, sprawdzając liczne komentarze dotychczasowych klientów serwisu opon 24h Radoszyce.

Laweta Radoszyce

Pomoc drogowa Radoszyce może zająć się również awaryjnym odpalaniem silnika w razie rozładowania akumulatora, czy dowozem paliwa. Dysponujemy również własną lawetą Radoszyce, która doskonale sprawdzi się, jeśli Twoje auto zupełnie odmówi posłuszeństwa lub ulegnie w kolizji. Dowiedziemy je do najbliższego zakładu mechanicznego lub w inne miejsce, które wskażesz – wszystko dla Twojego komfortu!

Całodobowy serwis opon Radoszyce – zadzwoń!

Pracujemy całą dobę przez siedem dni w tygodniu, również w dni ustawowo wolne od pracy i święta. Zawsze jesteśmy „w pogotowiu” (wulkanizacyjnym ;-)), więc jeśli na drodze przytrafi Ci się coś niepożądanego Całodobowy serwis opon Radoszyce czeka na Twój telefon!

Mobilna wulkanizacja Radoszyce, Podlesie, Pakuły, Jakimowice, Wólka Kłucka – zadzwoń do nas!

Naprawiamy i wymieniamy:

 

Opony do samochodów osobowych

Opony do samochodów ciężarowych

Opony wielkogabarytowe